Комплект акумулаторен ъглошлайф Milwaukee M18FSAG125XB100P-502P, 18V, 125мм
Купи сtbi bank logo
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерии: Li-ion
  • Капацитет на батерията: 5 Ah
  • Диаметър на диска: 125 мм
  • Макс. дълбочина на рязане: 33 мм
  • Резба: M14
  • Тегло: 2.7 кг
Комплект акумулаторен ъглошлайф Milwaukee 4933498241
Описание:
Комплект акумулаторен ъглошлайф Milwaukee M18FSAG125XB100P-502P работи с напрежение 18 V и е оборудван с батерия с капацитет 5 Ah. С диаметър на диска от 125 мм и максимална дълбочина на рязане от 33 мм, този инструмент предлага производителност, сравнима с 1200 W мрежов ъглошлайф. Устройството разполага с резба на шпиндела M14 и функция RAPIDSTOP, която спира въртенето на острието за по-малко от 2 секунди. Антивибрационната странична дръжка намалява вибрациите, осигурявайки по-комфортна работа. Комплектът включва 2 батерии, зарядно устройство и 95 режещи диска, всичко това в удобен и практичен куфар за съхранение.
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерии: Li-ion
  • Капацитет на батерията: 5 Ah
  • Диаметър на диска: 125 мм
  • Резба: M14
  • Тегло: 2.7 кг
Комплектът включва:
  • 2 х Акумулаторна батерия M18B5- 5 Ah
  • 1 х зарядно устройство M12-18FC
  • 4 х Комплект диамантени режещи дискове DHTI 125 MM
  • 91 х Комплект режещи дискове SCS 41 / 125 X 1 X 22 MM
  • 1 х Куфар
Екипът на Toolsbox.bg
Батерии в комплекта
Диаметър на диска (мм)
Допълнителни функции
Марка
Мощност акумулатор (V)
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторна градинска ножица Einhell GE-LS 18 Li - Solo, 18 V, ф 28 мм
-11%
Акумулаторна градинска ножица Einhell GE-LS 18 Li – So...
Акумулаторен тример Milwaukee M18 FBCU-0, 4933492297, 18 V, 35-40 см
-15%
Акумулаторен тример Milwaukee M18 FBCU-0, 4933492297, 18 V,...