Акумулаторна нитачка Milwaukee M18ONEFPRT-202X, 18 V
Код: 4933478602
Номер в магазина: 244034
Купи сtbi bank logo
  • Достъп без инструменти за лесно почистване на челюстите;
  • Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии MILWAUKEE® M18
Безчеткова нитачка Milwaukee M18ONEFPRT-202X
Описание:
Акумулаторна нитачка Milwaukee M18ONEFPRT-202X с ONE-KEY™ технология, която гарантира бързо и лесно занитване, като същевременно запазва производителност и издръжливост. Машината издърпва до 900 нита с размер на нита 4.8 mm в алуминий или 500 нита с размер 6.4 mm в алуминий с напълно заредена батерия M18™ 2.0 Ah. 20 000 N сила на издърпване с дължина на хода от 30 mm ви дава силата да завършите по-големите диаметри без усилие. Оборудван с 3-челюстен дизайн от първокласна стоманена сплав, осигуряващ повече работа между смените на челюстите, като почистването им става без нуждата от допълнителни инструменти. За удобството на потребителя е осигурен специален контейнер за съхранение на нитовите опашки и ключ за смяна на размерите. Чрез ONE-KEY™  технологията за проследяване и сигурност на инструментите е налична безплатна облачна мрежа за проследяване и платформа за управление на инвентара за вашите инструменти. ONE-KEY™ разполага и с функция за дистанционно заключване. Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии MILWAUKEE® M18.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18V;
  • Тип батерия: Li-ion;
  • Капацитет на батерията: 2 Ah
  • Макс. сила на издърпване: 20 000 N;
  • Макс. издърпване на нитове ( M18 2Ah батерия): 900 x 4.8 mm/ 500 x 6.4 mm;
  • Диапазон на диаметъра на нитове: 4.8 – 7.0 mm;
  • Дължина на хода: 30мм;
  • Ниво на звукова мощност:92 dB (A);
  • Ниво на звукова мощност (несигурност): 3 dB (A);
  • Ниво на звуково налягане: 81 dB (A);
  • Ниво на вибрация: 2,5 m / s²;
  • Вибрационна несигурност: 1,5 m / s²;
  • Размери: 317 x 63 x 273 мм;
  • Тегло: 2,5кг;
Окомплектовка:
  • 2 х Акумулаторна батерия Milwaukee M18 B2
  • 1 х Зарядно устройство Milwaukee M12-18FC
  • 1 х Куфар HD
Марка
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Нож за саблен трион за дърво и метал Milwaukee 150 мм, 5 TPI, AX
-80%
Нож за саблен трион за дърво и метал Milwaukee 150 мм, 5 TPI...
Кобур за инструменти Stanley STST1-80114, 280х90х250 мм
-12%