Акумулаторна косачка Bosch ROTAK18V2-43 06008B9L00
Код: 06008B9L00
399.00  / 780.38 лв.
Номер в магазина: 278545
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Захранване: 2 x 18 V
  • Препоръчителна батерия: минимум 4,0 Ah
  • Съвместимост: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
  • Препоръчителна площ на косене: до 600 m²
  • Ширина на косене: 43 cm
  • Височина на косене: 30 – 75 mm
  • Регулиране на височината: 6 степени, централно
  • Обем на коша: 50 l
  • Тип ръкохватка: телескопична
  • Размери на машината: 1480 x 470 x 1185 mm
  • Тегло: 19.6 kg
Акумулаторна косачка Bosch ROTAK18V2-43
Акумулаторна косачка Bosch ROTAK18V2-43, предназначена за поддръжка на средни и по-големи тревни площи, с работна ширина 43 cm и захранване от два 18 V акумулатора. Моделът използва безчетков мотор и система Syneon за балансиране на мощността и времето за работа, а централното регулиране на височината позволява избор между 6 степени в диапазон от 30 до 75 mm. Конструкцията е предвидена за по-удобна употреба с телескопична ръкохватка, сгъваем дизайн и възможност за компактно вертикално съхранение. За по-лесно обслужване машината е снабдена с магнитно фиксиран дефлектор, който подпомага изваждането и изпразването на коша с една ръка.
Технически характеристики:
  • Захранване: 2 x 18 V
  • Ширина на косене: 43 cm
  • Обем на коша: 50 l
  • Тип ръкохватка: телескопична
  • Тегло: 19.6 kg
Окомплектовка:
  • 2 броя акумулаторна батерия PBA 18V 4,0 Ah
  • зарядно устройство AL 2x18V-88
  • картонена кутия
Свързани продукти
Акумулаторна въздуходувка Milwaukee M18 FBLG3-0, 18V, 14.2 m3/h, 4933493301
-19%
Акумулаторна въздуходувка Milwaukee M18 FBLG3-0, 18V, 14.2 m...
Акумулаторен тример BOSCH GRT 18V-33, 18 V, 330 мм
-19%