Акумулаторна косачка Makita DLM330SM 18V, 330mm
Код: DLM330SM
Номер в магазина: 233758
Купи сtbi bank logo
  • Косачката е с функции 3 в 1: Косене, събиране и мулчиране;
  • Устойчива на UV и атмосферни влияния корпус от полипропилен;
  • 5 позиции за регулиране на височината на косене: от 20-75 мм;
  • Индикатор за капацитет на батерията и верига за защита на батерията;
  • Гумирана ръкохватка за комфорт при използване;
Косачка Makita DLM330SM
Описание:
Акумулаторна косачка Makita DLM330SM е с напрежение 18 V и ширина на косене 330 мм. Предназначена за косене на тревни площи до 270 м². Косачката е с 3 в 1 функции – рязане, събиране и мулчиране. Има режим с намален шум, както и подобрена система за защита от прах и влага. Косачката е оборудвана с устойчиви гумирани колела със сачмени лагери на осите с централно регулиране в 5 степени за оптимално подравняване спрямо терена от 20 до 75 мм. Проектиран да се сгъва и да стои изправен, което позволява лесно съхранение, поддръжка и почистване. Сгъваема дръжка за спестяване място при съхранение. Със стабилен корпус от полипропилен, устойчив на UV лъчи и атмосферни влияния, чувал за събиране на трева с твърд покрив. XPT (Технология за екстремна защита) предпазва косачката от прах и пръски вода, дори при тежки условия. Кошът за събиране е със вместимост 30 литра. Има индикатор за нивото на събраната трева и индикатор за капацитета на батерията. Косачката е снабдена комплект за мулчиране.
Доставя се без батерии и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V;
  • Капацитет на батерията: 4.0 Ah;
  • Време за зареждане: 90;
  • Вид на батерията: Li-ion;
  • Ширина на косене: 330 мм;
  • Височина на косене: 20 – 75 мм;
  • Капацитет на коша за трева: 30 л;
  • Обороти на празен ход: 0 – 4300 min – 1;
  • Препоръчителна площ за косене: 270 м²;
  • Ниво на шум: 82 dB;
  • Регулиране на височината: ДА;
  • Размери (ДхШхВ): 1.285-1.350 x 375 x 935-975 мм;
  • Тегло: 12,5 кг.
Окомплектовка:
  • 1 х Акумулаторна батерия 18 V, 4.0 Ah, BL1840B
  • 1 х Зарядно устройство DC18SD
  • 1 х Острие за косачка
  • 1 х Ключ гаечен
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло12.5 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Широчина на косене
Обем на коша на трева (L)
Максимални обороти
Допълнителни функции
Батерии в комплекта
Отзиви
Все още няма отзиви.