Акумулаторна косачка Bosch ROTAK18V2-38 06008B9M00
Код: 06008B9M00
339.00  / 663.03 лв.
Номер в магазина: 278543
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Захранване: 2 x 18 V
  • Съвместимост: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
  • Препоръчителен капацитет на батерията: минимум 4.0 Ah
  • Препоръчителна площ на косене: до 500 m²
  • Ширина на косене: 38 cm
  • Височина на косене: 30 – 75 mm
  • Степени на регулиране: 6
  • Капацитет на коша: 40 l
  • Тегло: 15.8 кг
Акумулаторна косачка Bosch ROTAK18V2-38
Акумулаторната косачка Bosch ROTAK18V2-38 е предназначена за поддръжка на средни и по-големи тревни площи. Моделът работи с две 18 V батерии, които осигуряват обща 36 V мощност, и е оборудван с безчетков мотор за стабилна работа, добра ефективност и по-дълъг експлоатационен ресурс. Машината е проектирана за косене, събиране и удобно обслужване в домашни условия, като предлага централно регулиране на височината на рязане и сгъваема ръкохватка за по-компактно съхранение. Конструкцията включва 3-в-1 функционалност и магнитно фиксиран дефлектор, който улеснява изпразването на коша. Тази конфигурация е подходяща за потребители, които търсят акумулаторно решение с добра маневреност, лесно прибиране и практични настройки за различни условия на косене.
Технически характеристики:
  • Захранване: 2 x 18 V
  • Ширина на косене: 38 cm
  • Степени на регулиране: 6
  • Капацитет на коша: 40 l
  • Тип мотор: безчетков
  • Ръкохватка: сгъваема
  • Тегло: 15.8 кг
Окомплектовка:
  • 2 бр. батерии PBA 18 V – 4 Ah
  • Зарядно устройство AL 2x18V-88