Акумулаторен виброшлайф Milwaukee M18BQSS-502
Код: 4933479967
Номер в магазина: 243993
Купи сtbi bank logo
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Капацитет на батерията: 5 Ah
  • Диаметър на трептене: 1,6мм
  • Размер на шлифовъчната подложка: 113 x 104 мм
  • Вибрации: 5.23 m/s²
  • Тегло: 1,9кг
Виброшлайф – акумулаторен Milwaukee 4933479967
Описание:
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Капацитет на батерията: 5 Ah
  • Диаметър на трептене: 1,6мм
  • Вибрации: 5.23 m/s²
  • Тегло: 1,9кг
Окомплектовка:
  • 2 х Акумулаторна батерия M18 B5 5 Ah
  • 1 х Зарядно устройство M12-18C
  • Шлифовъчни листове
Екипът на Toolsbox.bg
Марка
Батерии в комплекта
Напрежение
Допълнителни функции
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Milwaukee M12 FDGA-0 Акумулаторен ъглов шлайф, 12 V
-31%