Акумулаторен виброшлайф Milwaukee M18BQSS-0
Код: 4933479966
Номер в магазина: 236574
Купи сtbi bank logo
Окомплектовка:
  • 1 х Торба за прах
  • 1 х Перфоратор за шкурка
  • Шлифовъчни листове
Описание:
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Диаметър на трептене: 1,6мм
  • Размер на шлифовъчната подложка: 113 x 104 мм