Акумулаторен виброшлайф Milwaukee M18BQSS-0B, 18V
Код: M18BQSS-0B
232.64  / 455.00 лв.
Номер в магазина: 247134
Купи сtbi bank logo
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Диаметър на трептене: 1,6мм
  • Размер на шлифовъчната подложка: 113 x 104 мм
  • Вибрации: 5.23 m/s²
  • Тегло: 1,9кг
Виброшлайф – акумулаторен Milwaukee M18BQSS-0B
Описание:
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Диаметър на трептене: 1,6мм
  • Вибрации: 5.23 m/s²
  • Тегло: 1,9кг
Окомплектовка:
  • 1 х Чанта – сак Milwaukee
  • 1 х Торба за прах
  • 1 х Перфоратор за шкурка
  • Шлифовъчни листове
Екипът на Toolsbox.bg
Марка
Батерии в комплекта
Напрежение
Допълнителни функции
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен винтоверт DeWalt DCD708NT, 18V, 65Nm
-20%
Акумулаторен винтоверт Bosch GSR 18V-65, 06019N3000, 18V
-24%