Акумулаторен верижен трион MAKITA UC100DWA, 12 V, 100 мм
Код: UC100DWA
Номер в магазина: 242701
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V
  • Капацитет на батерията: 2.0 Ah
  • Вид на батерията: Li-ion
  • Време за зареждане: 70 мин
  • Дължина на рязане: 100 мм
  • Стъпка на веригата: 0.325 „
  • Широчина на водача: 1.1 мм
  • Скорост на веригата: 0 – 8 m/s
  • Резервоар за масло: 55 мл
  • Шум: 76 dB
  • Размери (Д х Ш х В): 383 x 90 x 220 мм
  • Тегло: 1.7 кг
Акумулаторна резачка MAKITA UC100DWA
Описание:
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V
  • Вид на батерията: Li-ion
  • Време за зареждане: 70 мин
  • Дължина на рязане: 100 мм
  • Широчина на водача: 1.1 мм
  • Резервоар за масло: 55 мл
  • Шум: 76 dB
  • Тегло: 1.7 кг
Окомплектовка:
  • 1 х Акумулаторна батерия BL1021B CXT 12V 2.0Ah (197396-9)
  • 1 х Верига
  • 1 х Шина
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло2 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Отзиви
Все още няма отзиви.