Акумулаторен верижен трион – резачка Milwaukee M18FCHS-0 FUEL 40см
Код: 4933464723
Номер в магазина: 244176
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-ion
  • Дължина на ножа: 400 мм
  • Скорост на веригата: 12.4 м/сек
  • Стъпка на веригата: 3/8″
  • Широчина на водача: 1.1 мм
  • Ниво на звукова мощност: 97.69 dB(A)
  • Тегло: 6,4 кг
Акумулаторна резачка Milwaukee M18FCHS-0
Описание:
Акумулаторен верижен трион – резачка Milwaukee M18FCHS-0 с 18 V и дължина на ножа от 40 см разполага с иновативната технология FUEL™, която му позволява да поддържа стабилна скорост дори при натоварване, без да изгубва мощност. Превъзхожда бензиновите верижни триони с обем до 40cc. Предлага изключително висока производителност на едно зареждане, позволявайки ви да отрежете до 150 парчета бор с размери 100 мм x 100 мм след едно пълно зареждане на батерията. Вградените изцяло метални зъбни колела осигуряват най-добрия въртящ момент в своя клас. С този трион може да регулирате скоростта според вашите нужди, благодарение на спусъка с променлива скорост. Това ви дава пълен контрол и моментален отговор при стартиране, достигайки пълната скорост за по-малко от една секунда. Системата от инструменти HIGH OUTPUT™ вдига технологията M18 FUEL™ на по-високо ниво, предоставяйки удължена производителност и работно време. Тези инструменти са специално проектирани, за да оптимизират сътрудничеството с батериите HIGH OUTPUT™. Нивото на шум при работа на този трион е ниско, което го прави подходящ за използване в обществени места и жилищни комплекси.
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-ion
  • Дължина на ножа: 400 мм
  • Стъпка на веригата: 3/8″
  • Широчина на водача: 1.1 мм
  • Тегло: 6,4 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Батерии в комплекта
Марка
Мощност акумулатор (V)
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен циркуляр DEWALT DCS573NT, 18V, 190 мм
-20%