Акумулаторен циркуляр Milwaukee M18FCS552-0X, 18 V, 165 мм, 4933493588
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-Ion
  • Диаметър на диск: 165 мм
  • Диаметър на отвора: 20 мм
  • Капацитет на фаска: 50°
  • Макс. дълбочина на рязане (45°): 44 мм
  • Макс. дълбочина на рязане (90°): 57 мм
  • Тегло: 2.8 кг
Акумулаторен циркулярен трион Milwaukee M18 FCS552-0X
Описание:
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-Ion
  • Диаметър на диск: 165 мм
  • Диаметър на отвора: 20 мм
  • Капацитет на фаска: 50°
  • Тегло: 2.8 кг
Окомплектовка:
1 х Куфар за съхранение
Екипът на Toolsbox.bg
Батерии в комплекта
Диаметър на диска (мм)
Допълнителни функции
Марка
Мощност акумулатор (V)
Тип циркуляр
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен ъглошлайф Milwaukee M18 FSAGF125XB-0X с изтънена глава 18V, 125мм
-23%