Акумулаторен циркуляр Bosch EasyCirc 18V-48 06033B1500
Код: 06033B1500
85.00  / 166.25 лв.
Номер в магазина: 278260
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18,0 V
  • Номинален диаметър на диска: 150 mm
  • Отвор на диска: 20,0 mm
  • Обороти на празен ход: 4 200 min-1
  • Размер на основната плоча: 130 x 260 mm
  • Дълбочина на рязане при 90°: 0 – 48 mm
  • Дълбочина на рязане при 45°: 0 – 31 mm
  • Размери на инструмента: 285 x 181 x 239 mm
  • Тегло без батерия: 2,40 kg
Акумулаторен циркуляр Bosch EasyCirc 18V-48
Акумулаторен циркуляр Bosch EasyCirc 18V-48 е компактен модел за рязане на дървесни материали при различни домашни и хоби приложения. Машината е създадена за работа с добра видимост по линията на среза и по-уверено водене, като настройката на дълбочината позволява съобразяване с дебелината на обработвания материал. Конструкцията е удобна за контрол при праволинейно рязане, а системата CutControl подпомага по-точното следване на маркировката. Моделът работи с 18 V акумулаторна платформа POWER FOR ALL ALLIANCE и е съвместим с батерии с препоръчителен капацитет от поне 2,5 Ah. Дискът е с номинален диаметър 150 mm и отвор 20 mm, а оборотите на празен ход достигат 4 200 min-1. При напълно заредена батерия 2,5 Ah инструментът може да направи до 34 m рязане в талашит с дебелина 19 mm без презареждане. Този циркуляр е подходящ избор за рязане на дърво и плоскости при стандартни задачи в дома и работилницата.
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18,0 V
  • Система: 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
  • Препоръчана батерия: >= 2,5 Ah
  • Отвор на диска: 20,0 mm
  • Тегло без батерия: 2,40 kg
  • Общо тегло: 3,700 kg
Окомплектовка: