Акумулаторен тръборез Milwaukee INOX RAPTOR M12PCSS-202C
Код: M12PCSS-202C
379.84  / 742.90 лв.
Номер в магазина: 233083
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Батерия: Li-on;
  • Капацитет на батерията: 2Ah;
  • Напрежение (V): 12V;
  • Диаметър на тръбата (mm): 12, 15, 18, 22, 28;
  • Обороти на празен ход (мин?¹): 380;
  • Минимална работна височина, необходима за рязане на тръба (mm): 40;
  • Дължина (mm):362;
  • Тегло: 1.5кг
Акумулаторна резачка за тръби Milwaukee M12PCSS-202C
Описание:
Акумулаторен тръборез Milwaukee е единствен по рода си 12V тръборез, който може да реже тръби от неръждаема стомана, c-стомана и мед с дължина от 18мм до 28мм. С висок клас мощен двигател 380 об/мин., който  реже 28 мм тръба от неръждаема стомана за по-малко от 30 секунди. Разполага с механизъм за рязане с автоматично заключване отрязва монтираната тръба само с разстояние от 40мм. С една батерия M12™ 2.0 Ah прави до 90 сряза на 15 мм неръждаема стомана. Изцяло метален уплътнен преден край, който прави режещата глава изключително устойчива на ръжда и корозия. С функция за регулиране на челюстите за приспособяване към размера на тръбата, прозорец за наблюдение при режещия механизъм и вградената светлина, които осигуряват максимален контрол за перфектно изрязване. Първокласен 4-полюсен мотор , батерия REDLITHIUM™ и електроника REDLINK™ за мощността, времето за работа и издръжливостта, от които се нуждаете. Батерията е 100% съвместима с продуктовата гама на MILWAUKEE®-M12™.
Технически характеристики:
  • Батерия: Li-on;
  • Капацитет на батерията: 2Ah;
  • Напрежение (V): 12V;
  • Дължина (mm):362;
  • Тегло: 1.5кг
Окомплектовка:
  • Акумулаторна батерия M12B2 12V 2.0Ah – 2 бр.
  • Бързо зарядно у-во C12 C – 1 бр.
  • Куфар за комплекта
Екипът на Toolsbox.bg
Марка
Батерии в комплекта
Капацитет батерия (Ah)
Напрежение
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Тример за четки MILWAUKEE M18 BLLT-0, 18V
-27%