Акумулаторен такер за дърво Milwaukee M18FNCS18GS-0X, 18V, 9.5-38мм
Купи сtbi bank logo
  • С удобна LED работна светлина.
Акумулаторен такер за дърво Milwaukee M18FNCS18GS-0X
Доставя се без батерии и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V;
  • Тип батерия: Li-ion;
  • Тип телбод: 18 GA;
  • Капацитет на пироните: 108 бр.;
  • Диаметър на пирона: 9.5 – 38 мм;
  • Ширина на пирона: 6.35 мм;
  • Съвместимост: с всички батерии Milwaukee ® M18™;
  • Тегло: 2.8 кг.
Комплектът включва:
  • Куфар за съхранение и пренасяне: 1 бр.
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло2.8 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Батерии в комплекта
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.