Акумулаторен такер за дърво Milwaukee M18FN18GS-202X, 16/54mm, безчетков
Купи сtbi bank logo
Спецификации:
  • Напрежение: 18V
  • Скорост на забиване: 900 (бр./ч)
  • Диаметър на пироните: 1.2 мм
  • Размер на пироните: 16 – 54 мм
  • Капацитет на магазина: 110 бр.
  • Капацитет на батериите в комплекта: 2Ah
  • Дължина: 298 мм.
  • Тегло: 2.4 кг.
  • Тегло с батерия: M18B2 – 3.1 кг.
Особености:
  • Безчетков мотор
  • Изстрелва до три пирона в секунда
  • LED работната светлина осветява работната повърхност за оптимално забиване на пироните
  • Изстрелва до 1200 пирона с едно зареждане на батерия M18™ REDLITHIUM™-ION 2.0Ah
Спецификации:
  • Напрежение: 18V
  • Диаметър на пироните: 1.2 мм
  • Дължина: 298 мм.
  • Тегло: 2.4 кг.
Окомплектовка:
  • Такер Milwaukee M18FN18GS-0C
  • 2 x Батерия M18B2
  • Зарядно устройство M12-18 FC
  • HD куфар за транспорт и съхранение
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
-20%
Акумулаторен потапящ циркуляр Milwaukee M18FMS254-0
Акумулаторен Такер за дърво DeWALT DCN660D2, 18 V, 32-63 мм
-29%