Акумулаторен такер за дърво Milwaukee M18FN18GS-0X, 16/54mm, безчетков
Код: 4933471409
Номер в магазина: 236590
Купи сtbi bank logo
Окомплектовка:
  • 1 х Такер Milwaukee M18FN18GS-0X
  • 1 х Kуфар за транспорт и съхранение
Такер за дърво Milwaukee M18FN18GS-0X
Описание:
Доставя се без батерии и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18V
  • Скорост на забиване: 900 (бр./ч)
  • Диаметър на пироните: 1.2 мм
  • Размер на пироните: 16 – 54 мм
  • Капацитет на магазина: 110 бр.
  • Дължина: 298 мм.