Акумулаторен такер Milwaukee M18CN16GA-202X / 4933451570
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Капацитет на батерията: 2 Ah
  • Вид батерия: Li-on
  • Режими: 2
  • Диаметър на гвоздея: 1.6 мм
  • Тегло: 3.3 кг
Такер Milwaukee M18 CN16GA-202X
Описание:
Акумулаторен такер Milwaukee M18CN16GA-202X е мощен и ефективен инструмент, работещ с напрежение от 18 V, предназначен за пирони с дължина от 32 до 63 мм. Той е снабден с технологията Ready to Fire Nail, която значително намалява времето за презареждане след всеки забит пирон, осигурявайки по-бърза и продуктивна работа. Вградената LED работна светлина осветява работната повърхност, като улеснява точното поставяне на пироните дори в условия на слаба осветеност. Този такер е идеален за професионалисти, които търсят надежден и удобен инструмент за работа с дърво и други материали.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Капацитет на батерията: 2 Ah
  • Вид батерия: Li-on
  • Режими: 2
  • Диаметър на гвоздея: 1.6 мм
  • Тегло: 3.3 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Марка
Мощност акумулатор (V)
В комплект с
Капацитет батерия (Ah)
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Саблен трион Milwaukee M18 BSX-0 / 4933447275
-37%
Акумулаторен челник Milwaukee L4 HL-301 с батерия и USB кабел 4V, 475lm
-10%