Акумулаторен такер Milwaukee M12BCST-0, 12 V, 45 бр
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V
  • Вид батерия: Li-ion
  • Капацитет на пълнителя: 45 бр
  • Ъгъл:
  • Дължина на лентата: 25,4 мм
  • Ширина на лентата: 19 мм
  • Тегло: 2,3 кг
Акумулаторен такер Milwaukee 4933480488
Описание:
Акумулаторен такер Milwaukee M12BCST-0 е два пъти по-бърз от ръчните такива. С подвижни кабелни водачи, които гарантират правилната ориентация на кабелите, такерът е подходящ за различни размери кабели. Компактен и мощен, той осигурява непрекъсната работа, предотвратявайки изстрели при празен пълнител. Способен да забива скоби с дължина до 25 мм в различни материали, такерът има капацитет на пълнителя от 45 скоби, което намалява необходимостта от чести зареждания. С LED осветление на работната зона, този модел позволява работа дори при намалена видимост. С възможност за забиване на до 1200 телбода с едно зареждане на батерията REDLITHIUM™ M12B2 2.0Ah, такерът е идеален за продължителни задачи. Регулируемата щипка за колан и съвместимостта с всички батерии MILWAUKEE® M12™ го правят удобен и функционален инструмент за работа.
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V
  • Вид батерия: Li-ion
  • Ъгъл:
  • Дължина на лентата: 25,4 мм
  • Ширина на лентата: 19 мм
  • Тегло: 2,3 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Марка
Мощност акумулатор (V)
Батерии в комплекта
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен безчетков винтоверт MAKITA, DDF482RFE, 18V, 62Nm
-20%
Акумулаторен безчетков винтоверт MAKITA, DDF482RFE, 18V, 62N...
Акумулаторен тример Milwaukee M18 FBCU-0, 4933492297, 18 V, 35-40 см
-15%
Акумулаторен тример Milwaukee M18 FBCU-0, 4933492297, 18 V,...