Акумулаторен такер DEWALT DCN45RNN, 19-45 мм
Код: DCN45RNN
684.11  / 1,338.00 лв.
Номер в магазина: 270456
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Акум.батерия-тип: Li-Ion
  • Интегрирана кука за каишка: Да
  • Диаметър на пирона: 3,1 мм
  • Диаметър: 3,1 мм
  • Система за деблокиране: Не
Такер DeWALT DCN45RNN
Описание:
Акумулаторен такер DEWALT DCN45RNN е предназначена за различни строителни приложения като комбинира мощен мотор и безжична технология, осигурявайки бързо и ефективно забиване на пирони. Снабден с безчетков мотор, такерът предоставя по-дълго време на работа с едно зареждане на батерията и по-дълъг експлоатационен живот. Изстрелва до 500 пирона с едно зареждане на 2.0Ah батерия или 1300 на 5.0Ah батерия, позволявайки продължителна и продуктивна употреба на инструмента. С дължина на пирона от 19 mm до 45 mm с телено заварена намотка, DEWALT DCN45RNNT е подходящ за различни приложения в строителството. Съвместим с гамата пирони DEWALT DNR и гамата CR Bostitch, предоставяйки гъвкавост в избора на консумативи.
Доставя се бе батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Акум.батерия-тип: Li-Ion
  • Диаметър на пирона: 3,1 мм
  • Диаметър: 3,1 мм