Акумулаторен такер DEWALT DCN45RND2, 19-45 мм
Код: DCN45RND2
811.42  / 1,587.00 лв.
Номер в магазина: 271700
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Акум.батерия-тип: Li-Ion
  • Интегрирана кука за каишка: Да
  • Диаметър на пирона: 3,1 мм
  • Диаметър: 3,1 мм
  • Ъгъл: 33.0°
  • Тип опашка: пръстен
  • Система за деблокиране: Не
Такер DeWALT DCN45RND2
Описание:
Акумулаторен такер DEWALT DCN45RND2 е предназначена за различни строителни приложения като комбинира мощен мотор и безжична технология, осигурявайки бързо и ефективно забиване на пирони. Снабден с безчетков мотор, такерът предоставя по-дълго време на работа с едно зареждане на батерията и по-дълъг експлоатационен живот. Изстрелва до 500 пирона с едно зареждане на 2.0Ah батерия или 1300 на 5.0Ah батерия, позволявайки продължителна и продуктивна употреба на инструмента. С дължина на пирона от 19 mm до 45 mm с телено заварена намотка, DEWALT DCN45RNNT е подходящ за различни приложения в строителството. Съвместим с гамата пирони DEWALT DNR и гамата CR Bostitch, предоставяйки гъвкавост в избора на консумативи.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Акум.батерия-тип: Li-Ion
  • Диаметър на пирона: 3,1 мм
  • Диаметър: 3,1 мм
  • Ъгъл: 33.0°
  • Тип опашка: пръстен
  • Система за деблокиране: Не
Окомплектовка:
  • 1 х Куфар
  • 2 х Акумулаторна батерия DCB183, 2 Ah
  • 1 х Зарядно устройство
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Батерии в комплекта
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен прободен трион Milwaukee® M18FBJS-502X
-28%
Комплект акумулаторни машини DeWALT DCK2020P2T, 18 V, DCD791, DCG405
-42%