Акумулаторен прав шлайф Milwaukee M12FDGS-0, 12V, 6/8 мм, 4933471435
Код: 4933471435
Номер в магазина: 232297
Купи сtbi bank logo
  • Акумулаторна шлайфмашина, която осигурява повече мощност от подобни пневматични модели;
  • Най-компактният размер в своя клас – само 262 мм  дължина – ви позволява да работите удобно в затворени пространства;
  • Устройството с 3 скорости  има превключвател с вградено плавно регулиране на скоростта;
  • Съвместим с дискове до ⌀50 мм;
  • Работи с всички батерии Milwaukee M12 ™.
Акумулаторен прав шлайф Milwaukee M12FDGS-0
Акумулаторният прав шлайф Milwaukee M12FDGS-0 е най-добрият в класа си с размер (262 мм дължина), за да ви помогне да достигнете до тесни пространства и да предложите по-голяма мобилност и достъп. Има 3-степенен контрол на скоростта и чувствителен превключвател за променлива скорост за отличен контрол. Скорост на празен ход 21 000 об/мин. Инструментът е предназначен за отстраняване на ръжда и уплътнители, подготовка на повърхности за заваряване и рязане на метал. За използване с дискове до Ø50 мм. Предлага се с цанги 6 и 8 мм. Безчетковият мотор POWERSTATE™ от ново поколение, електрониката REDLINK PLUS™ и батерията REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT™ осигуряват отлична производителност, издръжливост и време на работа при взискателни приложения. Безчетков мотор POWERSTATE™ от следващо поколение: Този най-мощен двигател Milwaukee използва магнити с по-високо качество и 175% повече мед от предишните двигатели. Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии MILWAUKEE® M12 ™.
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 12 V;
  • Тип батерии: Li-ion;
  • Тип двигател: Безчетков;
  • LED осветление: ДА;
  • Диаметър на диска: 50 мм;
  • Диаметър на цангата (mm): 6/8 мм;
  • Дължина: 262 мм;
  • Максимални обороти: 0 – 10 000/ 0 – 15 000/ 0 – 21 000 min-1;
Марка
Мощност акумулатор (V)
Диаметър на диска (мм)
Батерии в комплекта
Отзиви
Все още няма отзиви.