Акумулаторен вибрационен шлайф Milwaukee M12FDSS-0B, 12V, 88.8х63.5 мм, 4933479680
Код: 4933479680
Номер в магазина: 270365
Купи сtbi bank logo
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 12 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Обороти на празен ход: 8000 – 14000 min⁻¹
  • Вибрации на празен ход: – min⁻¹
  • Размер на плота: 88.8 х 63.5 mm
  • Ход на шкурката: 1.5 mm
  • Шум: 64.7 dB
  • Тегло: 0.8 kg (с батерия M12 B2)
Вибрационен шлайф Milwaukee 4933479680
Описание:
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 12 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Ход на шкурката: 1.5 mm
  • Шум: 64.7 dB
Окомплектовка:
  • 1 х Чанта за пренасяне
Марка
Напрежение
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен-Безчетков Винтоверт DeWalt DCF622N
-13%