Акумулаторен мултишлайф Мilwaukee M12FCOT-422X
Код: 4933464619
Номер в магазина: 210416
Купи сtbi bank logo
  • Напрежение: 12 V
  • Капацитет на батерията: Li-Ion, 2.0 и 4.0 Ah
  • Обороти на празен ход: 20000 min-1
  • Макс. дълбочина на рязане при 90 градуса: 16.3 mm
Производител: Milwaukee
Moдел: M12 FCOT-422X
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Описание:
Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии Milwaukee® M12 ™.
Техническа характеристика:
Напрежение: 12 V
Размери на диска: 76×10 mm
Тегло: 1.1 kg
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Капацитет батерия (Ah)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторна тресчотка Milwaukee M12 FHIR14LR-0, 12 V, 1/4"
-24%
-28%
Перфоратор Makita HR2470 , 780W , SDS-plus
-21%