Акумулаторен мултишлайф Мilwaukee M12FCOT-0
Код: 4933464618
Номер в магазина: 210407
Купи сtbi bank logo
  • Тип батерия: Li-ion
  • Размер на отвора: 10 мм
  • Дълбочина на рязане: 16,3 мм
Производител: Milwaukee
Moдел: M12 FCOT-0
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Доставя се само тяло – без батерия и зарядно!
Oписание:
Много способен инструмент за решаване на проблеми за рязане на стомана, неръждаема стомана, цветни материали, гипсокартон, фибро цимент, пластмаса и керамика. Бързо прецизно рязане с до 20 000 оборота в минута. Оптимизиран ергономичен дизайн за най-добър контрол и използване с една ръка. Само 1,1 кг и 226 мм дължина. Възможност за рязане на много материали с разнообразие от налични остриета (метално отрязано колело, абразивно острие от карбид и острие за диамантени плочки).
Интелигентната система REDLINK PLUS ™ осигурява усъвършенствана цифрова защита от претоварване за инструмент и батерия и уникално подобрява работата на инструмента при натоварване. 76 mm острието предлага до 16.3 mm дълбочина на рязане.
Габаритът показва оставащото зареждане. Най-яркото LED осветление на работното пространство.
Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии Milwaukee® M12 ™.
Техническа характеристика:
Тип батерия: Li-ion
Размер на отвора: 10 мм
Дълбочина на рязане: 16,3 мм
Ширина на рязане: мин. 1 мм / макс. 3,2 мм
Диаметър на диска: 76 мм
Ниво на звукова мощност: 105 dB (A)
Несигурност на нивото на звукова мощност: 3 dB (A)
Ниво на звуково налягане: 94 dB (A)
Вибрация: 2,9 м / с²
Вибрационна несигурност: 1,5 m / s²
Напрежение: 12V
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Ръчен акумулаторен циркуляр Dewalt DCS391NT, 18 V XR , 165мм
-35%