Акумулаторен храсторез Makita DUN500WZ, 18V, 500мм
Код: DUN500WZ
490.84  / 960.00 лв.
Номер в магазина: 228114
Купи сtbi bank logo
  • Мощен безчетков двигател;
  • Лек и удобен дизайн за по-малко умора на оператора;
  • Функция електрическа спирачка за допълнителна безопасност;
  • XPT (eXtreme Protection Technology) защита от прах и вода;
  • Функция за автоматично изключване;
  • Сгъваем храсторез на 180° за лесно транспортиране и съхранение.
Акумулаторният храсторез Makita DUN500WZ е с мощен безчетков мотор, който достига до 4400 удара в минута. Подходящ за професионална употреба, той е с 3 скорости, които лесно се променят в зависимост от условията на рязане. Дължината на острието е 500 мм, а максималната дебелина на клона трябва да бъде не повече от 23.5 мм. Разполага с функция за обръщане, за да помогне за освобождаването на острието, в случай че се задръсти. Оптимално извитите остриета с 3 заточени ръба са проектирани за лесно хващане и задържане на клонки. Извитите остриета намаляват триенето, за да предотвратят загубата на мощност. Има лек и удобен дизайн за по-малко умора на оператора. Функция електрическа спирачка за допълнителна безопасност. XPT (eXtreme Protection Technology) е проектиран да осигури повишена устойчивост на прах и вода. Функция за автоматично изключване, ако не се задейства в продължение на 60 секунди след включване. Регулируема под ъгъл глава за подстригване на жив плет: 13 настройки на ъгъла до 135°. Наклонът е с 45° до 90° надолу от хоризонталното положение. Храсторезът на Makita e сгъваем на 180° – за лесно транспортиране и съхранение.
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V;
  • Тип батерия: Li-Ion;
  • Тип двигател: Безчетков;
  • Обща дължина: 2115 мм;
  • Дължина на острието: 500 мм;
  • Максимална дебелина на клона: 23.5 мм;
  • Сгъваем: на 180 °;
  • Брой скорости: 3;
  • Максимални обороти на празен ход: 0 – 1000/1800/2200 min – 1;
  • Удари в минута: 0 – 2000/3600/4400 min – 1;
  • Ниво на шум: 93.5 dB;
  • Размери (ДхШхВ): 2115 x 97 x 137 мм;
  • Тегло: 4.3 кг.
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло4.3 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Острие на рязане
Обща дължина (mm)
Работна дължина (mm)
Регулиране на обороти
Максимални обороти
Допълнителни функции
Батерии в комплекта
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Комплект накрайник за храсторез Makita 197743-4
-12%
Акумулаторна ножица за трева Makita DUM111SYX, 18V, 110мм
-21%