Акумулаторен храсторез Makita UN460WDWA, 460 мм, 12 V, CXT
Код: UN460WDWA
289.39  / 566.00 лв.
Номер в магазина: 235095
Купи сtbi bank logo
  • Лек и удобен дизайн за по-малко умора на оператора;
  • Функция електрическа спирачка за допълнителна безопасност;
  • Функция за автоматично изключване;
  • Сгъваем храсторез на 180° за лесно транспортиране и съхранение.
Акумулаторен храсторез Makita UN460WDWA
Описание:
Акумулаторен храсторез Makita UN460WDWA е с мощен четков мотор, който достига до 3600 удара в минута. Подходящ за професионална употреба с дължината на острието е 460 мм, а максималната дебелина на клона трябва да бъде не повече от 18 мм. Оптимално извитите остриета с 3 заточени ръба са проектирани за лесно хващане и задържане на клонки, намаляват триенето, за да предотвратят загубата на мощност. Има лек и удобен дизайн за по-малко умора на оператора. Функция електрическа спирачка за допълнителна безопасност. Акумулаторния храсторез е с телескопична дръжка за високи и труднодостъпни живи плетове и има ниски нива на вибрации и шум по време на работа. Функция за автоматично изключване, ако не се задейства в продължение на 60 секунди след включване. може да се върти в различи позиции от 60° до и от до -75° с 10 степени, също може да се сгъва на 180° за по-лесно складиране и транспортиране Храсторезът на Makita e сгъваем на 180° – за лесно транспортиране и съхранение.
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 12 V;
  • Тип батерия: Li-Ion;
  • Капацитет на батерията: 2Ah;
  • Тип двигател: Четков;
  • Дължина на острието: 460 мм;
  • Разстояние между зъбците: 28мм;
  • Широчина на рязане(косене): 10 мм;
  • Максимална дебелина на клона: 18 мм;
  • Максимални обороти на празен ход: 0 – 3600 min – 1;
  • Ниво на шум: 74 dB;
  • Размери (ДхШхВ): 2510 x 85 x 144 мм;
  • Тегло: 3 кг.
Окомплектовка:
  • 1 х Акумулаторна батерия BL1021B
  • 1 х Зарядно устройство DC10WD
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Острие на рязане
Обща дължина (mm)
Работна дължина (mm)
Максимални обороти
Допълнителни функции
Батерии в комплекта
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Шина за верижен трион Makita 445045655, 45 см, 3/8"
-8%
Верижен трион - резачка DeWALT DCM565N 18V, 30 см, ВТОРА УПОТРЕБА
-14%