Акумулаторен хидравличен импакт драйв Мilwaukee M12FQID-0X, FUEL, SURGE ™ ¼ ″
Купи сtbi bank logo
  • Безчетков мотор POWERSTATE™, осигуряващ до 0-3200 RPM;
  • Съвместим с всички компактни батерии M12™ REDLITHIUM™ или батерии с разширен капацитет;
  • Разполага с 4 степени DRIVE CONTROL;
Описание:
Доставя се с куфар, без батерия и зарядно устройство.
Техническа характеристика:
  • Марка: Milwaukee;
  • Напрежение: 12 V;
  • Акумулаторна батерия: M12™ REDLITHIUM™-ION;
  • Максимален въртящ момент: 50Nm;
  • Двигател: безчетков;
  • Захват: 1/4″ HEX;
  • Макс. диаметър на болта (mm): M14;
  • Режим ударно пробиване: да;
  • Регулиране на оборотите: да;
  • Механични скорости: 4 ;
  • Обороти на празен ход I-ва скорост: 0 – 1100 min-1;
  • Обороти на празен ход II-ра скорост: 0 – 2200 min-1;
  • Обороти на празен ход, III скорост: 0 – 3200 min – 1;
  • Обороти на празен ход, IV скорост: 0 – 3200 min – 1;
  • Вградено осветление: LED;
  • Ръкохватка: С гумено покритие;
  • Ниво на шум (dB Lpa):84.7;
  • Дължина: 140мм;