Акумулаторен циркуляр за метал Milwaukee M18FMCS66-0C, 203 мм
Код: 4933472110
Номер в магазина: 224083
Купи сtbi bank logo
Характеристики и предимства:
  • Гъвкава батерийна система – Работи с всички батерии MILWAUKEE® M18™;
  • Индикатор за производителност – Показва, когато устройството е натиснато твърде силно.
Циркулярът M18 FMCS66-0C съчетава три ексклузивни технологии на Milwaukee – безкарбоновият двигател POWERSTATE ™ , батерията REDLITHIUM™ и интелигентния хардуер и софтуер REDLINK PLUS  – които осигуряват отлична производителност, време за работа и живот на място. Той е първият 18V акумулаторен метален циркуляр с 66 мм дълбочина на рязане и 1800 W кабелни характеристики. Индикаторът за ефективност показва, когато устройството е натиснато силно. Електрическият прекъсвач спира острието за по-малко от 1 сек. Големият колектор от метални стружки улавя остатъците, образувани при рязане, и осигурява необходимата видимост. Технологията за сухо рязане осигурява бързо, чисто рязане на метали. Задействането с двойно действие предотвратява случайно стартиране. Регулиране на дълбочината на рязане без инструмент и лост за потапяне за бързо и ефективно рязане. Ексклузивен щифт за освобождаване на чипове за бързо изхвърляне на отпадъци и смяна на ножовете.
Доставя се без батерии и зарядно устройство!
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18V;
  • Тип батерия: Li-ion;
  • Диаметър на острието: 230 мм;
  • Размер на отвора: 15.87 мм;
  • Максимални обороти: 0 – 4000 min – 1;
  • Макс. дълбочина на рязане ( 0 °): 66 мм;
  • Макс. дълбочина на рязане ( 45 °): 48 мм;
  • Макс. дълбочина на рязане ( 56 °): 43 мм;
  • Тегло: 7.5 кг.
Комплектът включва:
  • Машина: Milwaukee M18 ONEFHIWF1DS-0C;
  • Транспортна кутия: 1 бр.
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло7.5 кг
Батерии в комплекта
Диаметър на диска (мм)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Тип циркуляр
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
акумулаторен ъглошлайф dewalt-dcg405n и акумулаторен импакт драйв dcf887n
-21%
Комплект акумулаторен ъглошлайф DeWALT DCG405N и акумулаторе...
Акумулаторен гайковерт DeWALT DCF897P2, 1627Nm, 18V, 3/4 "
-16%