Акумулаторен циркуляр Milwaukee M18CCS55-0, безчетков, 18V, 165мм, 4933446223
Код: 4933446223
Номер в магазина: 222520
Купи сtbi bank logo
  • Тип батерия: RED Li-ion
  • Диаметър на острието (мм): 165
  • Размер на отвора (mm): 15.87
Доставя се без батерия и зарядно устройство.
Техническа характеристика:
  • Напрежение (V): 18V;
  • Тип батерия: RED Li-ion;
  • Двигател: безчетков;
  • Максимални обороти: 0- 5000 min – 1;
  • Ниво на звукова мощност (dB (A)): 91.8;
  • Защита от претоварване: Да;
  • Работно осветление: LED;
  • Тегло: 3.2 кг.
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3.2 кг
Батерии в комплекта
Диаметър на диска (мм)
Допълнителни функции
Марка
Мощност акумулатор (V)
Тип циркуляр
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Фенер Milwaukee FL-LED / 4933464824
-35%
Makita DDF486Z Акумулаторен винтоверт, 18 V, 130 Nm
-24%