Акумулаторен безчетков циркуляр Milwaukee M18 FCOS230-121, 18 V, 230 мм
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерии: Li-ion
  • Kапацитет на батерита: 12 Ah
  • Диаметър на диска: 230 мм
  • Макс. дълбочина на рязане: 85 мм
  • Макс. употреба на вода (bar/PSI): 6 / 90
  • Тегло с батерията: 6.2 кг
Акумулаторен циркуляр за рязане на фуги Milwaukee M18 FCOS230-121
Описание:
и водоснабдителната й система.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерии: Li-ion
  • Kапацитет на батерита: 12 Ah
  • Диаметър на диска: 230 мм
  • Тегло с батерията: 6.2 кг
Окомплектовка:
  • 1 x Акумулаторна Батерия Milwaukee M18HB12
  • 1 x Milwaukee M12-18 FC Бързо Зарядно Устройство
  • 1 x Диамантен диск 230 мм
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло6.5 кг
Марка
Батерии в комплекта
Диаметър на диска (мм)
Мощност акумулатор (V)
Тип циркуляр
Отзиви
Все още няма отзиви.