Акумулаторен безчетков ъглошлайф Milwaukee M18FHSAG125XB-0X, 18V, 125мм
Код: 4933471077
Номер в магазина: 227375
Купи сtbi bank logo
  • M18 FHSAG125XB-0X е с лек и удобен дизайн с диаметър на диска 125мм;
  • Новото поколение POWERSTATE безчетков двигател осигуряват отлична производителност;
  • Функцията Rapidstop е най-бързата дискова спирачка, която спира машината за под 2.5 сек.;
  • Гайката FIXTEC позволява смяната на диска без инструменти;
  • Гъвкава батерийна система – работи с всички батерии M18™;
  • Доставя се в куфар HD Box без батерия и зарядно устройство.
Безчетковият ъглошлайф Milwaukee M18FHSAG125XB-0X е с напрежение 18 V и диаметър на режещия диск 125 мм. Има антивибрационна странична дръжка за по-ниски вибрации. С незаключващ се предпазен превключвател с функция за блокиране, за да се предотврати автоматичното стартиране. Има сменяем предпазител за прах, за да се предотврати влизането на отпадъци, удължавайки живота на мотора.Тънкият дизайн на корпуса и перфектният баланс дават на потребителя усещане за ниско тегло на машината, увеличавайки максимално ефективността на работа. Системата RAPIDSTOP ™ спомага за бързото спиране на острието за по-малко от 2,5 секунди и най-добра защита. Новото поколение POWERSTATE  двигател, електрониката REDLINK PLUS ™ и батерията REDLITHIUM ™ HIGH OUTPUT осигуряват отлична производителност, дълготрайност и време за работа в приложения с голямо търсене. Функцията LINE-LOCK-OUT предотвратява автоматичното му стартиране. Антивибрационната странична дръжка помага за по-ниски вибрации и технология на гайките FIXTEC служи за смяна на острието без инструменти. Безключово и бързо регулиране на 150 мм защитния капак за изключителна производителност на рязане. Ъглошлайфът разполага със сваляща се капачка за прах, която предотвратява навлизането на прах и отломки в двигателя, удължавайки живота му. Гъвкава батерийна система – работи с всички батерии M18™.
Доставя се без батерии и зарядно устройство!
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V;
  • Тип батерия: Li-Ion High Output;
  • Тип двигател: безчетков;
  • Обороти на празен ход: 0 – 9000 min – 1;
  • Диаметър на режещия диск: 150 мм;
  • Размер на вътрешния отвор: 22.23 мм;
  • Дълбочина на рязане: 33 мм;
  • Размер на шпиндела: М14;
  • Функция за блокиране на линията: ДА;
  • Защита от претоварване: ДА;
  • Защита от удар: ДА;
  • Размери (ДхШхВ): 475 х 138 х 370 мм;
  • Тегло: 2.2 кг.
Комплектът включва:
  • Машина: Milwaukee M18FHSAG125XB-0X;
  • Странична антивибрационна дръжка AVS: 1бр.;
  • Вътрешен фланец (125 мм): 1бр.;
  • Гайка FIXTEC™: 1бр.;
  • Предпазител от прах: 2бр.;
  • Пластмасов куфар за съхранение и пренасяне MILWAUKEE Heavy Duty Box: 1 бр.
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло2.2 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Диаметър на диска (мм)
Максимална дълбочина на рязане (мм)
Батерии в комплекта
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Комплект ъглошлайф Makita GA008GM201 125mm
-22%
Комплект Шестограми Milwaukee 4932478621 Hex Set, 9 части
-30%
Потопяема помпа / чиста вода Makita PF0300 140 l/min
-13%