Акумулаторен ъглошлайф Sealey CP20VAGBKIT, 20V, Ø115мм НЕ СЕ ПРЕДЛАГА
Код: CP20VAGBKIT
Изчерпан
Технически характеристики:
  • Напрежение: 20 V
  • Тип батерии: Li-ion
  • Капацитет на батерията: 4 Ah
  • Мощност на двигателя: 700 W
  • Скорост на празен ход: 10,000 оборота/мин
  • Размер на диска: Ø115 мм (шлифовъчен диск)
  • Размер на шпиндела: M14 x 2 мм
  • Тегло: 1.44 кг
Акумулаторен ъглошлайф Sealey CP20VAGBKIT
Описание:
Технически характеристики:
  • Напрежение: 20 V
  • Тип батерии: Li-ion
  • Капацитет на батерията: 4 Ah
  • Мощност на двигателя: 700 W