Акумулаторен ъглошлайф MILWAUKEE M18FSAG125X-502X, безчетков ф125мм
Купи сtbi bank logo
Окомплектовка:
  • 2 х Акумулаторна батерия BL1850B 5.0 Ah
  • 1 х Бързо зарядно устройство M12-18 FC
  • 1 х Предпазител
  • 1 х Щипка
  • 1 х Пластмасов куфар за пренасяне HD Box
Ъглошлайф Milwaukee M18FSAG125X-502X
Описание:
Техническа характеристика:
  • Марка: Milwaukee;
  • Напрежение: 18 V;
  • Акумулаторна батерия: Li-Ion;
  • Двигател безчетков: да;
  • Обороти на празен ход: 0 – 8500 min – 1;
  • Диаметър на колелото: 125 мм;
  • Максимална дълбочина на рязане: 33 мм;
  • Съвместимост: С всички батерии M18™;
  • Защита от удар: да;
  • Тегло: 2.7 кг.
Окомплектовка:
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Диаметър на диска (мм)
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.