Акумулаторен ъглошлайф Milwaukee M18FHSAG125XPDB2-0X, 18V, 125мм, 4933493417
Код: 4933493417
Номер в магазина: 264565
Купи сtbi bank logo
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V;
  • Тип батерия: Li-Ion;
  • Тип двигател: безчетков;
  • Обороти на празен ход: 0 – 9000 min – 1;
  • Диаметър на режещия диск: 125 мм;
  • Размер на вътрешния отвор: 14 мм;
  • Дълбочина на рязане: 33 мм;
  • Време за спиране: 2 сек;
  • Функция за блокиране на линията: ДА;
  • Защита от претоварване: ДА;
  • Защита от удар: ДА;
  • Съвместимост: С всички батерии M18™;
  • Тегло с M18 FB8: 3,5 кг.
Акумулаторен ъглошлайф Milwaukee M18 FHSAG125XPDB2-0X
Описание:
Акумулаторен ъглошлайф Milwaukee M18FHSAG125XPDB2-0X е високопроизводителен инструмент, който съчетава мощност и удобство. С напрежение от 18 V и режещ диск с диаметър 125 мм, той осигурява производителност, сравнима с тази на кабелни ъглошлайфи с мощност 1600 W. Интегрираната система RAPIDSTOP™ спира диска за по-малко от 2 секунди, осигурявайки максимална защита на потребителя. Ергономичният дизайн на корпуса и антивибрационната странична ръкохватка предлагат повишен комфорт при работа. Инструментът разполага предпазен лопатков превключвател с функция за прекъсване на електрозахранването за предотвратяване на неволно стартиране. Практични функции като безключов предпазител за лесно регулиране, свалящ се прахозащитен капак и тънка ръкохватка увеличават удобството и продължителността на експлоатация. Инструментът е съвместим с батерии HIGH OUTPUT™ & FORGE™, което осигурява още по-дълго време на работа и оптимална производителност. Работи с всички батерии Milwaukee M18™, което го прави гъвкав избор за професионални приложения.
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V;
  • Тип батерия: Li-Ion;
  • Тип двигател: безчетков;
  • Дълбочина на рязане: 33 мм;
  • Време за спиране: 2 сек;
  • Защита от претоварване: ДА;
  • Защита от удар: ДА;
  • Тегло с M18 FB8: 3,5 кг.
Комплектът включва:
  • Пластмасов куфар за съхранение и пренасяне MILWAUKEE Heavy Duty Box: 1 бр.
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3.5 кг
Марка
Диаметър на диска (мм)
Максимална дълбочина на рязане (мм)
Батерии в комплекта
Напрежение
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
ударен-акумулаторен-гайковерт-makita-dtw1002z
-30%
Акумулаторен безчетков гайковерт Makita DTW1002Z /18 V /1600...
Саблен трион акумулаторен Makita DJR188Z, 18 V, 20 мм
-32%