Акумулаторен ъглошлайф Milwaukee M18CAG125X-0, 18V, 125 мм ВТОРА УПОТРЕБА
Код: M18CAG125X-0
Номер в магазина: 267162
Купи сtbi bank logo
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-Ion
  • Обороти на празен ход: 8500 min⁻¹
  • Диаметър на режещия диск: 125 mm
  • Дълбочина на рязане: 33 mm
  • Тегло: 2.5 kg
Акумулаторен ъглошлайф Milwaukee M18 CAG125X-0
Описание:
Доставя се без батерия и затядно устройство!
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-Ion
  • Дълбочина на рязане: 33 mm
  • Тегло: 2.5 kg
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Диаметър на диска (мм)
Допълнителни функции
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен винтоверт Makita DFS452Z, 18 V ВТОРА УПОТРЕБА
-46%