Акумулаторен ъглошлайф Milwaukee M18BLSAG125X-0, 125 мм
Купи сtbi bank logo
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерии: Li-ion
  • Диаметър на диска: 125 мм
  • Максимална дълбочина на рязане: 33 мм
  • Тегло: 2.4 кг.
Ъглошлайф Milwaukee M18 BLSAG125X-0
Описание:
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерии: Li-ion
  • Диаметър на диска: 125 мм
  • Тегло: 2.4 кг.
Окомплектовка:
  • 1 х Гаечен ключ
  • 1 х Гайка
Екипът на Toolsbox.bg
Батерии в комплекта
Диаметър на диска (мм)
Допълнителни функции
Марка
Мощност акумулатор (V)
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
-26%
Акумулаторен мултишлайф Мilwaukee M12FCOT-0
Акумулаторна тонколона Milwaukee M18SPEJSG2-0, Bluetooth, 18 V, 60 м, 4933493530
-11%