Верига за резачка Oregon 90PX045E, 12″/30 см, 1,1 мм
Код: 90PX045E
13.80  / 26.99 лв.
Номер в магазина: 243192
Технически характеристики:
  • Размер на файла за заточване: 4,5 мм (11/64″)
  • Прорез: 1,1мм
  • Стъпка: 3/8″ (LP) нисък профил
Верига за верижен трион Oregon 90PX045E
Описание:
Технически характеристики:
  • Прорез: 1,1мм
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Сгъваем ъгломер Sola Quattro, 56017001, 250 мм
-5%