Стартов комплект Bosch 2x EXBA18V-55 + GAL12V/18V-80 1600A0373P
Код: 1600A0373P
359.00  / 702.14 лв.
Номер в магазина: 277961
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Капацитет на батерията: 5,5 Ah
  • Напрежение на батерията: 18,0 V
  • Зарядно напрежение: 10,8 – 18 V
  • Ток на зареждане: 8 A
  • Време за пълно зареждане на EXBA18V-55: около 47 min
  • Тегло на една батерия: 1,02 kg
Стартов комплект Bosch 2x EXBA18V-55 + GAL12V/18V-80
Стартов комплектът Bosch 2x EXBA18V-55 + GAL12V/18V-80 е решение за захранване и зареждане в професионалната 18 V система на Bosch. Продуктът е предназначен за потребители, които търсят комбинация от висока мощност, добра енергийна плътност и кратко време за зареждане. Батериите EXBA18V-55 са разработени за натоварени приложения, като според продуктовата информация осигуряват до 2000 W максимална мощност при определени тестови условия. Конструкцията включва подсилен корпус и система COOLPACK 2.0 за по-ефективен топлинен контрол и по-дълъг експлоатационен ресурс. Наличен е и 5-степенен LED индикатор, който информира за оставащия заряд и подпомага следенето на състоянието на батерията. Зарядното устройство GAL 12V/18V-80 работи с ток на зареждане 8 A и може да зареди напълно батерия EXBA18V-55 за около 47 минути. Моделът използва Active Air Cooling 3.0, която охлажда акумулаторната батерия преди, по време на и след зареждане, с цел ограничаване на престоя и поддържане на стабилна работа.
Технически характеристики:
  • Система: Bosch Professional 18 V
  • Съвместимост на зарядното: Bosch Professional 12 V и 18 V
  • Ток на зареждане: 8 A
Окомплектовка:
  • 2 x акумулаторна батерия EXBA18V-55
  • бързозарядно устройство GAL 12V/18V-80
  • картонена кутия
Свързани продукти
Диск за метал ф 230x2,0x22,23 mm Makita D-75568, WA46R, INOX
-27%
Диск за метал ф 230×2,0x22,23 mm Makita D-75568, WA46R,...
Сегментен нож за осцилатор DeWALT DT20709, 102 мм, BI-METAL
-9%
Карбидно острие 50бр DWHT8-11131
-24%