Ренде за гипскартон Tajima TATBY-D180
Код: TATBY-D180
Номер в магазина: 243033
Технически характеристики:
  • Дължина на острието: 180 мм;
  • Макс. дълбочина на материала: 21 мм;
  • Приложение: за гипсокартон;
Описание:
Технически характеристики:
  • Дължина на острието: 180 мм;
  • Приложение: за гипсокартон;
Екипът на Toolsbox.bg
2 отзива за Ренде за гипскартон Tajima TATBY-D180
  1. Виктор
    До офис на Еконт Перник Пашов
  2. Plamen Todorov
    Its good
Добавяне на отзив
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Комплект вложки с тресчотка Sealey AK7981, 172 бр
-10%
Кози крак Milwaukee 4932478251, 300 мм, 12"
-33%
Ръчен нивелир DeWALT DWHT0-43224 SPIRIT LEVEL, 600мм
-4%