Пръскачка за химическа течност Milwaukee M18BPFP-CST 15 L
Код: 4933464964
266.13  / 520.51 лв.
Изчерпан
Технически характеристики:
  • Модел: M18BPFP-CST
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Настройки на скоростта: 5
  • Максимално налягане: 20 – 120 psi / 8.27 bar
  • Обем на резервоара за разтвор: 15 l
  • Разстояние на пръскане: 7.6 м
  • Дължина на маркуча: 1,75 м
  • Тегло (ЕРТА): 3.6 кг
Акумулаторна пръскачка Milwaukee M18BPFP-CST
Описание:
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Модел: M18BPFP-CST
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Настройки на скоростта: 5
  • Дължина на маркуча: 1,75 м
  • Тегло (ЕРТА): 3.6 кг
Окомплектовка:
  • 1 x права дюза
  • 1 x ъглова дюза
  • 1 х тръба от неръждаема стомана
Екипът на Toolsbox.bg
Марка
Напрежение
Капацитет на резервоара
Максимално Налягане (bar)
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Приставка въздуходувка Makita UB402MP за DUX60, 170 км/ч
-32%