Перфоратор Milwaukee M12H-402C M12 SDS / 4933441164
Купи сtbi bank logo
  • Енергия на удар: 0,9 J
  • Доставено зарядно: 80 мин
  • Макс. пробиване (бетон): 13 мм
Производител: Milwaukee
Moдел: M12H-402C
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Доставя се с 2x 4.0Ah литиево-йонни батерии, зарядно устройство и куфар.
Описание:
L-образна форма, двуредовна бормашина за ударно и ротационно пробиване за максимална гъвкавост.
Ниска вибрация при 6,7 m / s². Оптимизирано пробиване с чук до 4 – 8 мм (макс. 13 мм).
Техническа характеристика:
Сила на удар: 0,9 J
Доставено зарядно: 80 мин
Макс. пробиване (бетон): 13 мм
Макс. пробиване (стомана): 8 мм
Макс. пробиване (дърво): 10 мм
Капацитет на батерията: 4.0 Ah
Тип батерия: Li-ion
Брой на доставените батерии: 2
Оптимизиран капацитет на пробиване (в бетон): ø 5,5 – 10 мм
Ниво на звукова мощност: 92,5 dB (A)
Несигурност на нивото на звукова мощност: 3 dB (A)
Ниво на звуково налягане: 81,5 dB (A)
Вибрация (пробиване в бетон): 6,7 m / s²
Вибрационна несигурност (пробиване в бетон): 1,5 m / s²
Напрежение: 12 V
Тегло (с батерия): 1,8 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Капацитет батерия (Ah)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Режими на работа
Сила на удара ( J )
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторна тресчотка Makita DWR180Z 47,5Nm 1/4 - 3/8 " ВТОРА УПОТРЕБА
-40%