Отвертка Bosch 1600A02NC1, 160 мм, 0.6×3.5 мм
Код: 1600A02NC1
9.24  / 18.07 лв.
Номер в магазина: 265653
Технически характеристики:
  • Размер: 0.6 х 3.5 mm (a x b)
  • Обща дължина: 160 mm (L)
  • Работна дължина: 75 mm (C)
  • Профил: прав (SB)
  • Материал: стомана S2
  • Дръжка: двукомпонентна
  • Покритие: изолирано
  • Характеристика: изолирана 1000V
  • Размери (Д х Ш х В): 160 x 26 x 26 mm
  • Тегло: 0.032 kg
Плоска отвертка Bosch 1600A02NC1
Описание:
Отвертка Bosch 1600A02NC1 с размери 0.6 x 3.5 x 160 / 75 мм е надежден и безопасен инструмент, предназначен за работа с електрически компоненти. Тествана до 10 000 V и VDE сертифицирана до 1 000 V съгласно DIN EN/IEC 60900, тя осигурява високо ниво на защита. Здравият връх и тънкото тяло гарантират прецизност при фиксиране, а ергономичната ръкохватка с меко покритие предоставя комфорт и удобство при продължителна употреба.
Технически характеристики:
  • Размер: 0.6 х 3.5 mm (a x b)
  • Обща дължина: 160 mm (L)
  • Работна дължина: 75 mm (C)
  • Профил: прав (SB)
  • Материал: стомана S2
  • Дръжка: двукомпонентна
  • Покритие: изолирано
  • Тегло: 0.032 kg
Все още няма отзиви.