Makita DHG180ZK Акумулаторен пистолет за горещ въздух, 18 V, LXT Li-ion
Код: DHG180ZK
Номер в магазина: 239172
Купи сtbi bank logo
  • 1 х Накрайник с широк отвор (PR00000031)
  • 1 х Редуцираща дюза (PR00000028)
Акумулаторен пистолет за въздух Makita DHG180ZK
Описание:
Доставя се в куфар, без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Механични скорости:
  • Дебит I-ва скорост: 200 l/min
  • Работна температура: 550 °C
  • Размери (Д х Ш х В): 168 x 79 x 251 mm
  • Тегло: 1.3 kg
Окомплектовка:
  • 1 х Накрайник с широк отвор
  • 1 х Редуцираща дюза
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло1.5 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Батерии в комплекта
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен перфоратор BOSCH GBH 18V-26, 18 V, 2,6 J, SDS-plus + ПОДАРЪК Батерия 5.0Ah
-33%
Акумулаторен перфоратор BOSCH GBH 18V-26, 18 V, 2,6 J, SDS-p...
-28%