Лазерен нивелир Dewalt DCE089NG18, 12-18V, 360 градуса, зелен лъч, 35м
Код: DCE089NG18
581.85  / 1,138.00 лв.
Номер в магазина: 247950
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежние: 12V и 18V Li-Ion
  • Лазерен диод: зелен
  • Лазерен клас: 2 < 1 mW
  • Прецизност на нивелиране: ±3 mm/10m
  • Брой на лъчите: 3
  • Посока на лъчите: вертикално – хоризонтално
  • Хоризонтална лазерна линия: 1 брой
  • Вертикална лазерна линия: 2 брой
  • Обхват на видимост на закрито: 35 м  (до 50 m с детектор)
  • Самонивелиращ обхват: ±4°
  • Клас на защита: IP 54
  • Тегло: 2.2 kg (с батерията)
  • Тегло: 4.58 kg (пълен комплект)
Линеен лазерен нивелир Dewalt DCE089NG18
Описание:
Лазерен нивелир Dewalt DCE089NG18 представлява високоефективен инструмент за точни измервания и удобство при вътрешни довършителни работи. Снабден с три лъча, този модел е съвместим с 18 V и 12 V XR батерии, което предоставя гъвкавост и удобство при работа. Три самонивелиращи се линии, охватващи 360° в хоризонтална и вертикална плоскост, осигуряват прецизност и надеждност при измерванията. Самохоризонтиращият се отвес гарантира точност до +/- 0.3 мм/м при хоризонтално измерване, като същевременно предоставя възможност за измерване с наклон до 4°. Трите бутона и индикатор за изтощена батерия улесняват употребата на инструмента. Заключването на махалото и вградената, въртяща се магнитна скоба предоставят удобство при монтаж върху метални повърхности. С лазер в зелен цвят, четири пъти по-ярък от червения лазер, този нивелир предлага обхват на видимост до 35 м на закрито и 50 м с допълнителен детектор DE0892G. С копче за настройка на прецизността и точността, инструментът е идеален за използване в различни сценарии на вътрешни строителни дейности. Със защита IP54, лазерният линеен нивелир предоставя надеждна защита срещу прах и влага.
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежние: 12V и 18V Li-Ion
  • Лазерен диод: зелен
  • Лазерен клас: 2 < 1 mW
  • Брой на лъчите: 3
  • Самонивелиращ обхват: ±4°
  • Клас на защита: IP 54
  • Тегло: 2.2 kg (с батерията)
Окомплектовка:
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло4.58 кг
Марка
Напрежение
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Ролетка Tajima H1550MW - 5m
-26%
Ролетка Tajima H1550MW – 5m
-38%