Лазерен нивелир DEWALT DCE088NG18, 12/18 V, куфар
Код: DCE088NG18
515.33  / 1,007.90 лв.
Номер в магазина: 245161
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V/18 V
  • Диапазон на видимост: 35 м
  • Точност на измерване: 0.3 мм/м
  • Вид нивелир: лазерен, самонивелиращ
  • Брой лъчи: 3
  • Линии: 2 вертикални и 1 хоризонтална
  • Цвят на лазерната линия: зелен
  • Степен на защита: 54 IP
Самонивелиращ лазерен нивелир DEWALT DCE088NG18
Описание:
Лазерен нивелир DEWALT DCE088NG18 осигурява измервателен обхват до 35 метра с точност от 0.3 мм на метър. Съвместим е с батерии от сериите 18 V и 12 V XR. Разполага с три лъча, три бутона за управление и индикатор за изтощена батерия, което улеснява работата с него. Лазерът е в зелен цвят, осигурявайки четири пъти по-ярка светлина от тези с червен лазер. Този модел разполага с три хоризонтални 360-градусови самонивелиращи се линии – две вертикални и една хоризонтална. Самонивелирането е до 4 градуса наклон на повърхността, а автоматичният индикатор показва нивелирането си чрез мигане на лазерната линия. С вградена въртяща се магнитна скоба, която улеснява монтажа върху метални повърхности. Идеален за различни вътрешни довършителни работи.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V/18 V
  • Диапазон на видимост: 35 м
  • Брой лъчи: 3
  • Степен на защита: 54 IP
Окомплектовка:
  • 1 х Куфар за съхранение
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Гумирана ролетка Sola Popular PP 3 м, 50024201
-5%