Комплект свредла за метал ITS, PROHSSSET18, 18бр
Код: PROHSSSET18
22.50  / 44.01 лв.
Номер в магазина: 221865
Комплектът включва:
  • 17 бр. – HSS титаниеви свредла: 2 x 1.5 mm, 2 x 2 mm, 2 x 2.5 mm, 2 x 3 mm, 3.2 mm, 3.5 mm, 4.0 mm, 4.5 mm, 2 x 5 mm, 2 x 6 mm, 8 mm, 10 mm;
  • 1 бр. – Калъф за тежко натоварване.
Комплектът включва:
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторна батерия Einhell PXC+, 18 V, 6 Ah, 4511502
-13%