Акумулаторен ударен гайковерт Makita TW140DSME + Акумулаторна трешчотка Makita WR100DZ
Код: TW140DSME + WR100DZ
527.65  / 1,031.99 лв.
По заявка
Номер в магазина: 219646
Купи сtbi bank logo
  • Акумулаторен ударен гайковерт Makita TW140DSME
  • Акумулаторна трешчотка Makita WR100DZ
Технически характеристики
  • Напрежение: 10.8 V
  • Капацитет на батерията: 4.0 Ah
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Време за зареждане: 60 min
  • Електронни скорости: 1
  • Обороти на празен ход: 0 – 2600 min-1
  • Удари на празен ход: 0 – 3200 min-1
  • Размер на захвата: 3/8 “ / 9.5 mm
  • Стандартни болтове: M8 – M16
  • Високоякостни болтове: M6 – M12
  • Максимален въртящ момент: 140 Nm
  • Осветление: LED
  • Шум: 105 dB
  • Размери (Д х Ш х В): 161 x 66 x 224 mm
  • Тегло: 1.2 kg
  • Напрежение: 12 V
  • Капацитет на батерията: 1.5, 2.0, 4.0 Ah
  • Вид на батерията: Li-ion
  • Време за зареждане: 22, 30, 60 min (DC10SA)
  • Механични скорости: 1
  • Размер на винтовете: –
  • Стандартни болтове: M5 – M12
  • Високоякостни болтове: M5 – M10
  • Удари в минута: – min-1
  • Максимален въртящ момент: 47.5 Nm
  • Осветление: LED
  • Шум: 74 dB
  • Размери (Д х Ш х В): 341 x 67 x 84 mm
  • Тегло: 1.2 kg
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло2.4 кг
Батерии в комплекта
Марка
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
-23%
Фенер Dewalt DCL040 18 V , LED