Клещи резачки Knipex 6801200SB, 200 мм
Код: 6801200SB
27.61  / 54.00 лв.
Номер в магазина: 256573
Технически характеристики:
  • Дължина: 200 мм
  • Характеристика: фосфатни, черни
  • Тип глава: полирана
  • Материал на дръжката: противоплъзгаща пластмаса
  • Капацитет на рязане на мека тел: 4 мм
  • Капацитет на рязане на средно твърда тел: 3,5 мм
  • Капацитет на рязане на твърда тел: 2,8 мм
Арматурни клещи Knipex 6801200SB
Описание:
Технически характеристики:
  • Дължина: 200 мм
  • Тип глава: полирана
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Динамометричен ключ Draper 64535 / 3001A/BK, 1/2", 30-210Nm
-40%
Динамометричен ключ Draper 64535 / 3001A/BK, 1/2″, 30-...
Кутия за шпакловане DeWALT DXTT-2-766
-52%
Кутия за шпакловане DeWALT DXTT-2-766 12″
Tресчотка Milwaukee 4932479654, 1/2"
-31%
Плоски клещи с резачки Knipex 26 12 200, 200 мм
-25%