Клещи резачки Bosch 1600A01TH9, 160 мм
Код: 1600A01TH9
Номер в магазина: 247539
Технически характеристики:
  • Дължина: 160 мм
  • Ширина: 57 мм
  • Височина: 26 мм
  • Материал на артикула: закалена хром-ванадиева стомана
  • Дейности: Ръчно рязане
  • Тегло: 0.216 кг
Клещи резачки Bosch 1600A01TH9
Описание:
Технически характеристики:
  • Дължина: 160 мм
  • Ширина: 57 мм
  • Височина: 26 мм
  • Дейности: Ръчно рязане
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Прави зегер клещи Knipex 46 11 A1, 140 мм
-32%
Револверни клещи замби Knipex 90 70 220, 220 мм
-23%