Гвоздеи за такер тип SN21 2.8 мм, 50 мм, 1100 бр. DeWALT DNPT28R50HDZ
Код: DNPT28R50HDZ
53.17  / 103.99 лв.
Номер в магазина: 213635
Гвоздеи за такер тип SN21 2.8 мм, 50 мм, 1200 бр. DeWALT DNPT28R50HDZ
Тип на гвоздея: SN21
Модел: DNPT28R50HDZ
Марка: DeWALТ
За модел: DCN690, DCN691, DCN692, DCN 695
Дължина, мм: 50 мм
Дебелина, мм: 2.80 мм
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Монтажен адаптор Milwaukee 4932480622 за куфари PACKOUT
-24%
Верига за резачка HUSQVARNA 581643172, 45 см, 0.325 ", 1.3 мм
-11%